• info@balkonsistemleri.com
  • Ferhatpaşa mahallesi, Ataşehir Ferhat Paşa, Aytaşı Sokağı 20/2 34858 Ataşehir/İstanbul
 Eşikli Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri 

Eşikli Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri 

Eşikli eşiksiz sürme cam sistemleri birçok farklı alanda tercih ediliyor. Eşikli sürme sistemler alış veriş merkezi, villa, kafe, restoran, otel gibi yerlerde kullanımı ile öne çıkıyor. Eşikli cam balkon sistemlerinde istenildiği kadar kanat uygulaması yapılabilir. Bu sistemler sunmuş oldukları avantajlar nedeni ile de çok fazla tercih ediliyor. Eşikli sürme cam balkon sistemleri sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Paslanma yapmama özelliği bulunan bu sistemler uzun yıllar boyunca kullanım imkânı sunar. Montajı oldukça kolay bir şekilde yapılır. Eşikli sürme cam balkon sistemleri 4 mevsim koşullarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. 

Dış Mekânlar İçin Eşikli Cam Balkon Sistemleri 

Eşikli eşiksiz sürme cam balkon sistemleri kullanım alanına göre tercih ediliyor. Eşikli sistemler genellikle dış mekânların kapatılması için farklı alanlarda kullanılıyor. Bu sistem sahip olduğu raylı hareket mekanizması ile büyük açık alanlar için de kullanım imkânı sunuyor. Sürgülü bir şekilde tasarlanmış olan bu cam sistemleri ile alan tasarrufu sağlanabiliyor. Bununla birlikte bu sistemler sunmuş olduğu yalıtım ve geçirmezlik özelliği ile pek çok açıdan avantaj sağlıyor. Bu bakımdan sürgülü cam balkon sistemleri her mevsim kullanıma uygun alanlar yaratıyor. Bu sistemler sayesinde temiz ve konforlu bir ortam yaratma imkânı bulabiliyorsunuz. 

Eşiksiz Sürme Cam Balkon Sistemleri

Eşiksiz sürme cam balkon sistemleri 8 ile 10 milimetre kalınlıkta üretilmiştir. Bu cam balkon sistemleri genellikle evlerde kafelerde pastanelerde ve lokantalarda mekânları güzelleştirmek adına tercih ediliyor. Sürgülü cam balkon sistemleri ile alan tasarrufu sağlarsınız. Bununla birlikte mekânları Rüzgâr yağmur kar, toz, gürültü gibi dış etkenlerden de korunaklı bir hale getirmiş olursunuz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan sürgülü balkon sistemlerinde en fazla tercih edilenler füme ve şeffaf olanlardır. Eşikli eşiksiz sürme cam balkon sistemleri farklı fiyat bandında seyir gösterir. Bu sistemlerin fiyatlarını net olarak belirlenmesi için öncelikle model özelliği ve metrekare ölçüsü belirlenmelidir. Eşikli ya da eşiksiz sürme cam balkon sistemlerini istediğiniz  alanda kullanarak mekânlarınıza konfor ve fonksiyonellik katabilirsiniz. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.