• info@balkonsistemleri.com
  • Ferhatpaşa mahallesi, Ataşehir Ferhat Paşa, Aytaşı Sokağı 20/2 34858 Ataşehir/İstanbul
 Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon sistemleri ile evlerinize estetik bir balkon yaratabilirsiniz. Cam balkon sistemleri kanatlar katlandıktan sonra aynı noktaya toplanır ve böylece metrekareden tasarruf edilmesini sağlar. Bununla birlikte cam balkon sistemlerini güzel havalarda açık tutarak balkonunuzu hiç kapatılmamış gibi kullanılmasında olanak tanır. Cam balkon sistemleri katlandığı zaman iç mekâna yağmur, rüzgâr, toz, kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı korur. Sistemleri estetik ve fonksiyonel diye bir arada sunar. Evinize ve zevkinize uygun renk seçeneklerinin yanı sıra son derece dayanıklı sistemler olup bütün yıllar boyunca kullanım imkânı sunar. Katlanır cam balkon sistemlerinin üretiminde alüminyum profiller kullanılmış ve bu profiller elektrostatik boya ile boyanarak dayanıklı ve uzun ömürlü bir hale getirilmiştir. 

Katlanır Cam Balkon Sistemleri Güvenli Mi?

Katlanır cam balkon sistemleri üretiminde kullanılan temperli cam özelliği sayesinde kırılma riskini en aza indiriyor. Bununla birlikte bu sistemler hırsızlığa karşı da evinizi koruyor. Katlanır cam balkon çeşitleri farklı kalınlık ve renklerde üretilmiştir. Cam balkon sistemlerinin rahat bir şekilde kullanılabilmesi için cam kalınlıkları 8 ve 10 milimetre arasında değişkenlik gösterir. Cam balkon sistemlerinde camların temperli olması gerekir. Temperli camlar normal camlara göre 5 kat daha fazla dayanıklı olup kırıldığı zaman hiçbir şekilde zarar vermez. Can balkon sistemlerinde en fazla kullanılan renk şeffaf ve füme renkleridir. Bunların dışında bronz ve yeşil renk seçenekleri de sunulmuştur.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri Fiyatları 

Katlanır cam balkon sistemlerinde fiyatlar metrekare üzerinden hesaplanır. Cam balkon sisteminin kullanılacak olduğu alanın ölçüsü alındıktan sonra net fiyat çıkarılır. Kullanılacak olan camın kalınlığına ve profilin özelliğine bağlı olarak fiyatlarda farklılık görülür. Üretici firmalar cam balkon sistemlerinin ölçüsünü aldıktan sonra hemen üretimine başlar ve ücretsiz bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirir. Cam balkon sistemlerinin montaj ücreti ödemiş olduğunuz fiyata dahil edilir. Evlerinizin balkonlarında cam balkon sistemlerini kullanarak kullanışlı ve estetik bir balkona sahip olabilirsiniz. Böylece balkonlarınızı hem yaz hem de kış aylarında istediğiniz gibi kullanma imkânına sahip olursunuz. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.