• info@balkonsistemleri.com
  • Ferhatpaşa mahallesi, Ataşehir Ferhat Paşa, Aytaşı Sokağı 20/2 34858 Ataşehir/İstanbul
 Kış Bahçesi

Kış Bahçesi

Kış bahçesi cam balkon sistemleri balkonlarda veya evlerin müsait olan alanlarına uygulanır. Uygun olan alanların şık ve güzel bir yaşam alanına dönüşmesi için kış bahçesi cam sistemleri tercih edilebilir. Kış bahçesi sistemleri genellikle müstakil evlerde, villalarda veya yazlıklarda kullanım için son derece uygundur. Tercih edeceğiniz bu cam sistemleri ile evlerinize farklı bir hava katarsınız. Bununla birlikte evlerinizde kendiniz için özel bir alan da yaratmış olursunuz. Kış bahçesi sistemleri konforlu ve geniş bir alana sahip olmanız açısından oldukça işlevseldir. 

Kış Bahçesinin Sunmuş Olduğu Avantajlar

Kış bahçesi sistemlerinin sağlamış olduğu en büyük avantajlar arasında bütün yıl boyunca güneş ışığından faydalanma imkânı sunması yer alıyor. Evinizin uygun bir bölümünü terasınızı ya da bahçenize bu sistemler ile kullanarak kış bahçesine dönüştürebilirsiniz. Kış bahçesi uygulaması hem yaz hem de kış aylarında balkonunuzda rahatça vakit geçirmek için sizlere bir ortam sunar. Bununla birlikte kış bahçesi sistemleri kullanılmış olduğu alana estetik ve zengin bir görünüm sağlar.

Kış bahçesi sistemleri arasında yer alan cam çatılı olan modeller genellikle kış aylarında kullanılabilmek üzere tasarlanmıştır. Bu sistemler bahçelerde daha fazla tercih ediliyor. Kapalı çatılı kış bahçeleri ise genellikle gün ışığına fazla ihtiyaç duyulmayan yerlerde tercih ediliyor. İsteğe bağlı olarak bu sistem uzaktan kumanda ile açılıp kapanabiliyor. Kış bahçesi sistemleri kullanılmak istenen alana ve mekâna göre farklı modeller ve tasarımlar ile üretilir. 

Kış Bahçesi Sistemlerinde Fiyatlar

Evlerinin uygun bir bölümünü kış bahçesine dönüştürmek isteyen kişilerin bu sistemlerin fiyatları ile ilgili araştırmalar yaptıkları görülüyor. Kış bahçesi sistemlerinde fiyat aralığı oldukça farklıdır. Uygulanacak olan kış bahçesi sisteminin modeli ve kullanılan malzemenin kalitesine bağlı olarak fiyatlarda farklılık görülür. Bununla birlikte kapatılacak olan alanın büyüklüğü de fiyatı etkileyen en önemli hususlar arasında yer alır. Üretici firmalar ile görüşme sağladıktan sonra istediğiniz modeli uygun olarak alan ölçüsü alınır ve üretime başlanır. Sonrasında firma ekibi tarafından kış bahçesi sisteminin montaj işlemi gerçekleştirilerek sizin kullanımınıza sunulur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.