• info@balkonsistemleri.com
  • Ferhatpaşa mahallesi, Ataşehir Ferhat Paşa, Aytaşı Sokağı 20/2 34858 Ataşehir/İstanbul
 Rolling Roof Bioklimatik Sistemleri

Rolling Roof Bioklimatik Sistemleri

Rooling roof bioklimatik istenilen her alana uygulanabilir. Bu sistemler katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunan özel çatı kapatma sistemleridir. Rooling roof sistemler özel olarak tasarlanmış paneller ile katlanma hareketi gölgelendirme ve havalandırma işlerini bir arada sunar. Bu sistem katlanma pozisyonunda bile özel paneller sayesinde dış hava koşullarından etkilenmeden mekâna havalandırmaya imkân tanır.

Rooling roof sistemlerin temizliği oldukça kolaydır. Bu sistemleri çatıya çıkmadan içeriden kolay bir şekilde hem iç hem de dış yüzeyini temizlemeniz mümkündür. Rooling roof bioklimatik sistemler ortamı havalandırırken açık vaziyette bile gölgelendirme özelliğini kaybetmez.

Kış Bahçesi Rooling Roof 

Rooling roof bioklimatik sistemler mekâna uygulanabilen açılır kapanır tavan sistemleridir. Bu sistem üzerinde yer alan paneller ile gün ışığından daha fazla faydalanabilirsiniz. İstenilen renklerde tasarlanabilen bu ürünler konforlu ve uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar. Rooling roof çatı sistemleri kullanılmış olduğu ortama estetik ve şık bir görünüm verir. Bununla birlikte farklı mekânlardaki ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar. Bu sistemlerin kullanılmış olduğu alanlar her türlü dış hava koşullarına karşı korunur.

Rooling roof paneller kendi ekseni etrafında dönerek kapanır ve kontrollü bir şekilde açılarak istenilen noktada durdurulabilme özelliğine sahiptir. Bu paneller istenilen eğimde tutulabilir ve hava koşullarına göre ortamın havalandırılmasını sağlayabilir. Rooling roof bioklimatik eğer sistemler farklı mekânlar için özel olarak üretilebilir. Bu sistemler kış bahçesi teras cafe veya kurumsal alanlarda konforlu mekânlar yaratır. 

Rooling Roof Bioklimatik Sistem Fiyatları

Rooling roof bioklimatik sistemler yedek parça ve onların garantisine sahiptir. Bu sistemler isteğe bağlı olarak led ışıklarla da donatılabilir. Böylece balkonlarda ve evlerde eğlenceli konforlu bir yaşam alanı oluşturulabilir. Bu sistemler farklı ihtiyaçlara özel olarak tasarlanır. Rooling roof bioklimatik sistem fiyatını etkileyen birçok unsur vardır. Bu nedenle öncelikle malzeme kalitesi ve ölçüye bakılarak fiyat belirlenmesi yapılmalıdır. Rooling roof bioklimatik sistemler üretici firmalar tarafından ölçü ve model özelliği belirlendikten sonra üretimi yapılır ve sonrasında belirlenen alana montaj işlemi uygulanır. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.