Neler Yapıyoruz !

Balkon Sistemlerine ait ürünlerden en çok kullanılan sistemlerden biri Sürme Cam Balkon Sistemidir.
Sürme Cam Balkon
 
 
Balkonlarında veya İç Mekanlarınızda geniş cam paneller sayesinde maximum görüntü alanı oluşturabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve düşük eşik yapısı ile balkonunuzda – kış bahçeleri – cafe – restoran girişleri  ofis bölmeleri için mükemmel çözüm olmaktadır. 
 
R3 sürme cam balkon sistemi ile iç ve dış mekânlarda kullanım alanları oluşturulmasını sağlamaktadır.
R3 Sürme Seri’de, eşikli ve eşiksiz seçeneği bulur . Opsiyonel olarak 8 mm ve Isıcam seçenekleri mevcuttur. 
 
Sistem özellikleri
 
8 mm Temperli cam 
4 + 10.5 + 4 Isıcamlı Cam
Eşikli Sürme Özelliği
Eşiksiz Sürme Özelliği
Dış Mekana Uygun Kilit Sistemi
Balkon Şekline Uygun Sürgü Sistem
Sürme kanatlar sayesinde camların temizlemesi kolaydır.
Tüm aksamlar paslanmaz metalden üretilmiştir.
Hava – Rüzgar ve Su yalatımı sağlar.
Isıcamlı Cam Seçeneği 5 Kat’a varan yalıtım sağlar. 
 
Balkon Sistemlerinin üretici bayisi olduğu Real Cam Balkonun patentli ürünü olarak R3 Sürme Cam Balkon Sistemi evinize değer balkonunuza şıklık katar.
 

SİSTEMİN FAYDALARI

Eşikli eşiksiz sürme cam sistemleri, balkonlarda ve pek çok açık alanlarda tercih eden soğuğu engelleyen ve ısının korunmasını sağlayan aynı zamanda balkonun tozlanmasını engelleyen kaliteli sistemlerdir. Firmamız eşikli sürme sistemleri ile ilgili sizlere her zaman kaliteli ve başarılı bir hizmet sağlıyor. Sağladığımız bu sistemlerle beraber bu sürme cam sistemlerini her zaman tercih edebilir ve firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere bu alanda her zaman en iyi hizmet garantisini sağlıyoruz. Bu sistemlerde genellikle lamine ya da tek cam sistemleri uygulanıyor. Sizlere sağladığımız bu kaliteli eşikli cam sistemi ile her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz.

 

Eşiksiz Sürme Cam Sistemleri

Eşikli eşiksiz sürme cam sistemleri de genelde yatay şekilde hareket edebilen ve ekstra bakım istemeyen paslanmayan uzun vade dayanıklı kaliteli yapılardan oluşuyor. Bu sistemlerle beraber tekerlekli olan cam sürmeler her zaman rahat bir şekilde hareket ettirilebilir. Bu ürün opsiyonel olarak her renge boyanabildiği için ve özellikle siyah ve gri tonlarda tercih edildiği için ortama farklı bir şıklık katar. Aynı zamanda farklı renklerdeki tonları da boyana bildiği için her zaman eşiksiz sürme cam sistemleri istenilen şekilde tercih edilebilir. Açık alanlardaki pek çok bahçeye, balkon, kış bahçeleri, teras gibi alanların her birinde rahatlıkla bu sistemler tercih edilebilir. Firmamız sizlere bu alanda her zaman en iyi ve en kaliteli hizmetin garantisini sağlıyor.

Eşikli Eşiksiz Cam Sistemlerinde En Kaliteli Hizmet

Eşikli eşiksiz sürme cam sistemleri özelinde sizlere her zaman en iyi ve en kaliteli hizmetin garantisini sağlıyoruz. Her iki sistemi de yaptırdıktan sonra uzun yıllar sorunsuz şekilde tercih edebilirsiniz. Hem kaliteli olması hem de uzun vadede dayanıklı olması ile birlikte her zaman rahatlıkla kullanılabilir. Kış bahçeleriniz ya da teraslarınız gibi büyük veya küçük fark etmeksizin tüm açık alanlarınızda bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Talep ettiğiniz bu hizmetle beraber cam balkon sistemleri ile açık alanlarınız çok daha şık ve hoş bir şekilde kapatılır. Özellikle evlerde ve konutlarda kullanılacağı zaman kış mevsiminde soğuğu engelleyerek size ciddi bir ısı yalıtımı sağlar. Bu anlamda aynı zamanda tozun girmesinde engellediği için bu cam sistemleri her zaman rahatlıkla tercih edilebilir. Bu konularda sizler için sunduğumuz profesyonel ve kaliteli hizmetler doğrultusunda ısı cam sistemlerini her zaman güvenle tercih edebilirsiniz.