Neler Yapıyoruz !

Balkon Sistemlerine ait ürünlerden en çok kullanılan sistemlerden biri de Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemidir.

Isıcamlı Katlanır Cam Balkon Sistemi 2 ürün grubu ile bilinmektedir.

31 mm Isıcamlı Cam Balkon Sistemi

Şık tasarım, güçlü yapısı ve profil estetiği ile ön plana çıkan ürün  4+22+4 ısı camlı olmasıyla da 5 kata varan yalıtım sağlamaktadır. İspanyolet kollu ve pvc contalı sistemin yüksek yalıtım ve sızdırmazlık özelliği vardır.

* Sistemde ispanyolet kol kullanılır, güçlü alüminyum et kalınlığı sebebi ile sistemde esneme oma.
* Cam arası ve kalınlığı 4+22+4 mm Isıcam cam kullanılır.
* Jaluzi perde tercihen kullanılabilir.
* Oluklu kasa profili sayesinde su tahliyesini sağlar su sızıntısını önler.
* Tüm aksamlar yüzde yüz paslanmaz malzemeden üretilmiştir. İstanbulun yüksek nem oranına dayanıklıdır.
* Her şekle uygun balkona uygulunabilir.
* Her camın hem altında hem üstünde yer alan toplamda 4 adet teker takımı bulunur.

Isıcamlı cam balkon contalı yapısı sayesinde ısı yalıtımını en üst seviyede sağlar. Sistemin uygulandığı alanda gürültüde 10 kat ısı yalıtımında 5 kat fayda sağlar. Balkon Sistemlerinin üretici bayisi olduğu Real Cam Balkonun patentli ürünü olarak Pro Gold 31 mm seri evinize değer balkonunuza şıklık katar.

21 mm Isıcamlı Cam Balkon Sistemi

Şık tasarım, güçlü yapısı ve profil estetiği ile ön plana çıkan ürün  4+12+4 ısı camlı olmasıyla da 3 kata varan yalıtım sağlamaktadır. Kol ve İp seçeceği ile sunulan bu ürün kenetli alüminyum fitil sayesinde sızdırmazlık sağlar. Isıcam Seçenekleri arasında ekonomik cam balkon isteyenlerin tercihi.

* Sistemde her camda U alüminyum fitil ve H alüminyum fitil kullanılır,. Her türlü balkon şekline uyum sağlamaktadır.
* Cam kalınlığı 4+12+4 mm Isıcamlı cam kullanılır
* Oluklu kasa profili sayesinde su tahliyesini sağlar su sızıntısını önler.
* Tüm aksamlar yüzde yüz paslanmaz malzemeden üretilmiştir.
* Isıcam sayesinde yazları balkonunuz daha serin, kışları daha sıcak tutmasını sağlar.
* Kötü hava şartları, toz, gürültü ve yağmur gibi dış etkenlerden korunmanızı sağlar.

Sistemin avantajları

Kesintisiz Görüntü
Isı Yalıtımı
Ergonomik Alan Kullanımı
Opsiyonel Kol Seçeneği

Balkon Sistemlerinin üretici bayisi olduğu Real Cam Balkonun patentli ürünü olarak Pro Gold 21 mm seri evinize değer balkonunuza şıklık katar.

 

Isı camlı balkon, özellikle ısının daha iyi şekilde korunmasını sağlayan, balkonları kapatmak için uygun olan sistemlerdir. Isı camlı balkonlar özellikle balkonlarda kapatıldığında kış mevsiminde gelen rüzgâr ve soğuğu ciddi anlamda engelleyen oldukça işlevli balkonlardır. Bu kaliteli sistemler firmamız tarafından sizlere her zaman en iyi şekilde sağlanır. Firmamızdan alacağınız ısı camlı balkon sistemi sayesinde balkonlarınızın hem şık görünmesini sağlamak hem de bütün soğuğu engellemek mümkündür. Aynı zamanda uzun vadeye en kaliteli şekilde bu sistemler rahatlıkla kullanılır. Firmamız bu alanda uzun zamandır hizmet sağladığı için tecrübemizle sizlere ısı camlı balkon konusunda en iyi hizmeti sağlıyoruz.

 

Isı Camlı Balkon Neden Tercih Edilir?

Isı camlı balkon, özellikle balkonların iyi şekilde kapatılması ve ısıyı iyi şekilde korunması adına sıklıkla tercih edilen bir sistemdir. Isı camlı balkonlar özellikle ısıyı iyi koruyan ve tutan sisteme sahip oldukları için balkonlarda kapatmak adına her zaman tercih edilebilir. Firmamız ısı camla balkon konusunda sizlere her zaman en başarılı hizmeti sağlıyor. Sağladığımız bu hizmetle beraber balkonlarınızı kapatıldıktan sonra bu sistemi rahatlıkla uzun süre kullanabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz bu hizmet doğrultusunda ısı camlı balkonlarla aynı zamanda rüzgârı engelleyen ve soğuğun gelmesini engelleyen bir sistemi sunuyoruz. Görüntü olarak da her zaman en kaliteli ve en şık şekilde ürettiğimiz için özellikle evlerinize ayrı bir hava katıyoruz. Balkonlarınızın boyutu büyük veya küçük fark etmeksizin her balkon için bu sistemden faydalanabilirsiniz.

Isı Camlı Balkon Sisteminde En Profesyonel Hizmet

Isı camlı balkon, her zaman kaliteli şekilde alınması gereken hizmetler arasındadır. Bu konuda firmamız sizlere her zaman en kaliteli ve en profesyonel ısı camlı balkon hizmetini sağlıyor. Sağladığımız hizmet doğrultusunda ısı camlı balkonların boyutu fark etmeksizin her zaman rahat bir şekilde yapılır. Firmamız bu konuda her zaman en kaliteli hizmeti sağlar. Sağladığımız kaliteli hizmet doğrultusunda ısı camlar sizlere kalite garantili şekilde sunulur. Sağladığımız bu kaliteli hizmet doğrultusunda uzun yıllar ısıcamlı balkonlarınızı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu balkon sistemlerinde kolay temizlenebilir ve silinebilir özelliği bulunduğu için çok işlevlidir. Hem işlevli hem de kaliteli olan bu hizmetlerden faydalanmak için firmamızda dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.