Katlanır cam balkon, temperli cam kanatların sürülerek kolay bir şekilde katlanabildiği sistemdir. Katlanır cam balkonlar görünüm olarak şık olmasının yanı sıra üretilirken tamamen kaliteli şekilde üretiliyor. Katlanır cam balkonlar özellikle kullanım açısından oldukça rahattır. Kolay bir şekilde sürüldüğü için açık havalarda rahat bir şekilde açarak tercih edebilirsiniz. 

Firmamız katlanır cam balkon hizmetinde uzun zamandır profesyonel ve kaliteli bir hizmet sağlıyor. Bu yüzden de bu açıdan en iyi ve en profesyonel hizmet almak için dilediğiniz her zaman firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere sağladığımız katlanır cam balkonlar her zaman son teknoloji ve en kolay kullanılır şekilde yapılıyor. 

Katlanır Cam Balkon ve Avantajları

Katlanır cam balkon kullanıma kolay olduğu için kişilere büyük bir avantaj sağlar. Aynı zamanda kolay sürülebilir özelliği olduğu için silinmesi ve temizlenmesi de oldukça pratik ve rahattır. . Aynı zamanda kötü hava şartlarından ve soğuk havadan evinizi korumak adına yine bu balkon sistemleri çok etkilidir

Görünüm olarak da balkonlara her zaman şıklık ve estetik bir hava kattığı için rahatlıkla tercih edilebilir. Firmamızdan tercih edeceğiniz kaliteli bir katlanır cam balkon sistemi ile balkonlarınızı çok daha şık ve hoş gösterebilirsiniz

Rüzgârı engelleyen yapısı ile birlikte soğuğu engelleyerek oldukça rahat bir kullanıma sahiptir.  Özellikle kış mevsimindeki soğuğu engellediği için kışın çok daha kullanışlı bir sistemdir. Yaz mevsiminde ise temiz hava almak ve açık havanın tadını çıkarmak için katlanır cam balkonları rahatlıkla açarak kullanabilirsiniz.

Katlanır cam balkon sistemleri konusunda sizlere her zaman kalite garantili bir hizmet sağlıyoruz. Bu alanda haftanın her gün sunduğumuz hizmetimiz özellikle alanında uzman ve profesyonel ekibimiz tarafından sağlanıyor.

Sizlere sağladığımız en iyi ve en kaliteli hizmet doğrultusunda dilediğiniz her zaman katlanır cam balkon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda balkonlarınızın boyutu büyük veya küçük fark etmeksizin tüm balkonlar için bu hizmetimiz mevcuttur.

Üst düzey kalitede sağladığımız katlanır cam balkon hizmetlerinde en iyi sürülür ve en rahat kullanıma sahip olan cam balkon hizmetini sağlıyoruz.

Firmamız bu alanda uzun zamandır hizmet verdiği için tecrübemizle bilinen önce bir firmayız. Bu yüzden de dilediğiniz her zaman en güvenli ve en kaliteli hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz.

 

SİZİN İÇİN YAPTIKLARIMIZ

Balkon Sistemlerine ait ürünlerden en çok kullanılan sistemlerden biri 8 mm Katlanır Cam Balkon Sistemidir

8 mm Katlanır Cam Balkon Sistemleri balkonunuzun şekli ne olursa olsun uygulanabilme özelliğine sahiptir. İstanbul ve çevresinde yapılan binalarda bir çok balkon şekli karşımıza çıkmaktadır bu doğrultuda Katlanır Cam Balkon Sistemleri Düz balkon – L balkon – U balkon – Oval balkon- şekli ne olursa olsun uygulanabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca sistemin ergonomik katlanabilme yapısı sayesinde alandan tasarruf etmenizi sağlar.

Balkon Sistemleri olarak Katlanır Cam Balkon Sistemlerine bir standart haline getirdiğimiz bazı özellikler mevcuttur. Bu özellikler:

Paslanmaz – Çelik rulmanlı teker
Alüminyum Fitil
8 mm Temperli Cam

Opsiyonel Özellikler

İspanyonelot kollu cam balkon
Pvc Contalı kasetli cam balkon
Su tahliye özellikli cam balkon

Balkon Sistemleri Olarak katlanır cam balkon sistemlerinin evinize değer katacağına eminiz.
Kullanmış Olduğumuz

8 mm Gold Seri
8 mm Pro Gold Seri
8 mm Pro Gold Kasetli Seri
8 mm Pro Gold Kollu Cam Balkon Seçenekleri ile evinize değer balkonunuza estetik katacaksınız.

8 mm Katlanır Cam Balkon- balkonunuzu :

Yağmura karşı korur
Toz ve kir’e karşı korur
Gürültüyü keser
Isı yalıtımı sağlar ve evinize değer katar.