Pergole Tente Teknik Özellikler

Daha canlı, daha geniş, daha aydınlık…

Pergola tente sistemleri özellikle son yıllarda pek çok açık alanlarda tercih edilen sistemlerden biridir. Firmamız sizlere sağladığı pergola tente sistemleri ile ilgili her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlıyor. Pergola tente sistemlerinin amacı özellikle açık ve büyük alanları kötü havalardan korumak ve aynı zamanda yoğun güneş ışığını engellemek amacıyla tercih edilir. Bu sistemler birbirinden farklı dokularda ve renklerde üretilebildiği için oldukça kaliteli olan ve farklı modelleri içeren bir sistemdir. 

Dilerseniz pergola tente sisteminizin etrafını camla kapattırıp, tente sisteminizi açılır kapanır kış bahçesine dönüştürtebilirsiniz.

Aynı zamanda uzaktan kumandalı motorlu sistemleri de mevcut olduğu için her birini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle Restoran ya da kafe gibi işletme alanlarında müşterilerinize daha iyi bir profil oluşturabilmek ve daha güzel bir açık alan sunmak için pergola tente sistemleri çok ideal bir tercihtir. Bunun dışında kış bahçeleri ve taraflarda da her zaman bu hizmeti tercih edebilirsiniz.

Pergola tente sistemiyle mekanlarınızın genişliğini kontrol edebilirsiniz.

Gün Işığı

Camların geniş açılımı gün ışığının içeri girmesine olanak vererek, doğal aydınlanma ile enerji tasarrufu sağlar.

Kolay Kontrol

Sistemler uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak kontrol edilebilir.

Limitsiz Görüş Alanı

Estetiği ve görüş alanını minimum oranda etkileyen cam profilleri, kullanıcıların görüş alanını bozmaz ve dış ortam ile mükemmel bir bütünlük sağlar.

Sessiz Çalışma

Motor modülünü kaplayan ses izolasyonu sayesinde, sistemin çalışması sırasında oluşan sesin dışarıya çıkması engellenir.

Yer Kazanımı

Sistem üzerinde camlar dikey hareket ettiği için sistemlerin önüne istenilen mobilya konabilir. Bu özellik işletmelere büyük avantaj sağlar.

Akıllı Uygulama

Sistem modeme bağlanabilecek ilave bir parçayla tablet ve akıllı telefon uygulaması sayesinde akıllı ev sistemleri ile bütünleşebilir.

Pergole Tente GENEL Özellikler

Pergole Tente İç ve dış mekan arasındaki bütünlüğü sağlamak için her ihtiyaca uygun göz alıcı ve estetik çözümler sunar.

Pergola tente sistemleri özellikle açık alanların hem daha şık halini alması hem de daha işlevli hale gelmesi için tercih edilen bir sistemdir. Firmamız sizlere açık alanlarınız büyük veya küçük fark etmeksizin pergola sistemlerine her zaman sağlıyor. Özellikle yazın yoğun güneş ışığını engellemek ve etkisini azaltmak için pergola tente sistemleri idealdir.

Aynı zamanda kar ya da yağmur gibi hava şartlarının olumsuz durumlarını da engellemek amacıyla pergola tente sistemleri her zaman tercih edilebilir. Bu kaliteli sistemle birlikte aynı zamanda kolay kullanımda mümkündür. Açılabilir özelliğe sahip olduğu için ara kısımlarının temizlenmesi oldukça kolaydır. Hem rahat bir şekilde temizlenebilen hem de en işlevli şekilde kullanılabilen pergola tente sistemlerini her zaman tercih edebilirsiniz.

Pergole Tente     Pergole Tente Kullanıcısına Neler Sunar?

Pergole Tente manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekânları tamamlayacak 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı yaratır.

Temperli cam, temperli çift cam uygulamaları ve sahip olduğu donanımlarla güvenliğin yanı sıra yüksek hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlar.

Pergole Tente dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Pergole Tente  Alüminyum, korozyona karşı dirençli ve hafif olmasının yanı sıra oldukça sağlamdır.

Alüminyum, 1. kalite T6 ısıl işlemli 6063 alaşımından elde edilir. Sistemi oluşturan tüm komponentler, özenle ve uzun testler sonucunda Pergole Tente ne uygunluğu kanıtlandıktan sonra kullanılır.

Pergola tente sistemlerinde sizlere her zaman en kaliteli ve en profesyonel hizmetin garantisini sağlıyoruz. Sağladığımız bu hizmetle beraber bu sistemler sayesinde açık alanlarınız her zaman olduğundan çok daha şık bir hal alıyor. Özellikle işletmelerinizin açık alanlarının çok daha iyi bir şekilde görünmesini sağlamak Pergola tente sistemleri ile mümkün olur.

Pergole Tente ile sade tasarım ve fonksiyonel çözümler

İstenilen yükseklikte durdurulabilen camlar, mekan içerisindeki temiz hava seviyesini kontrol etmenize yardımcı olur.

Görünmeyen vidalar ve bütünlük, tasarımda sadeliği öne çıkarır.

Pergole Tente , farklı uygulamalar için ısı izolasyonlu ve izolasyonsuz olmak üzere her ihtiyaca uygun seçenekler sunar. Farklı kombinasyonlara göre maksimum sistem ölçüleri değişkenlik gösterir. 

Pergole Tente  Alüminyum yüzey istenilen tüm RAL renk seçeneklerine boyanabilir.

Eloksal yüzey sağlanabilir ve hatta ahşap kaplatılabilir. Bu sayede kullanıcılar sistemini istedikleri gibi özelleştirebilir, aynı zamanda alüminyum yüzeyi de çevresel etkenlerle oluşacak etkileşimlere karşı korunaklı hale getirilir.

Motor tarafından üretilen güç, şaftın iki yönlü hareket etmesini sağlar. Şaft dönerken kendine bağlı olan dişliyi döndürür ve bu hareket ile dişli çevresine takılı olan zincirin yukarı ve aşağı yönlü hareketi sağlanır.

Zincir üzerine bağlı olan dış camın motor dönüş yönüyle aynı yönde hareket etmesi ile

Pergole Tente  Camların geniş açılımı gün ışığının içeri girmesine olanak vererek, doğal aydınlanma ile enerji tasarrufu sağlar.

Sistemler uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak kontrol edilebilir.

Estetiği ve görüş alanını minimum oranda etkileyen cam profilleri, kullanıcıların görüş alanını bozmaz ve dış ortam ile mükemmel bir bütünlük sağlar.

Motor modülünü kaplayan ses izolasyonu sayesinde, sistemin çalışması sırasında oluşan sesin dışarıya çıkması engellenir.

Sistem üzerinde camlar dikey hareket ettiği için sistemlerin önüne istenilen mobilya konabilir. Bu özellik işletmelere büyük avantaj sağlar.

Pergole Tente Pergole Tente uygulandığı alanlarda 4 mevsim faydalanabilecekleri bir mekan oluşturur.

Sistem açıkken; veranda, balkon gibi dış alanlarınız bahçenizle bir bütün haline gelir. Tam tersi durumda, ince cam profilleri sayesinde manzaranız bölünmez.

Farklı alüminyum ve cam renk seçenekleriyle, uygulama alanına en uygun renk kombinasyonu seçilebilir.

Ayrıca sistemdeki cam sayısı sistem limitleri içerisinde kalmak koşuluyla kullanıcı tarafından belirlenebilir. Bu sayede değişen cam sayısına göre farklı sabit cam yükseklikleri elde edilmiş olur ve kullanıcı bunlar içerisinden kendisine en uygun olanını seçme imkanı bulur.

Pergole Tente işletme sahiplerine geleneksel hareketli alüminyum cam sistemlerinin yerine yeni nesil bir çözüm sunar. Farklı alüminyum ve cam rengi seçenekleri ile mekanın bütünlüğünü bozmadan işletmelere şık bir tasarım katarken, aynı zamanda hacim ve değer kazandırır.

Pergole Tente  Pergole Tente işletmelere sadece geniş kullanım alanı değil aynı zamanda enerji tasarrufu imkanı da sunar.

4-16 kanallı olmak üzere 2 farklı kumanda seçeneği bulunur. Sistemler uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak kontrol edilebilir. Her bir sisteme numara vererek özelleştirmek mümkündür.

Ayarlanabilir sabit cam yüksekliği, farklı yüksekliklere sahip olan projelerde büyük avantaj sağlar. Bu sayede sabit camlar eşit mesafede ayarlanabilir ve hareketli camlar sabit cama göre daha kısa tutulur. Böylece, sistemlerin kendi arasında yükseklik farklılıkları olsa bile bütün camlar aynı yükseklikte tutulabilir.

Firmamızdan alacağınız profesyonel bir pergola tente sistemleri sayesinde her zaman en iyi ve en kaliteli hizmete talep edebilirsiniz. Uzun zamandır bu alanda sağladığımız başarılı ve profesyonel hizmet doğrultusunda sizlere her zaman en iyi hizmetin garantisini sağlıyoruz. Haftanın her günü sunduğumuz bu hizmetten dilediğiniz her zaman faydalanabilirsiniz.

.

Pergole Tente Pergole Tente Nasıl Üretilir?

Cam Balkonun yenilikçi cam balkon sistemleri kullanıcısına kolaylık ve konfor sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bayilerimiz, yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaparak Pergole Tente ’nin sahip olduğu üstün özelliklerden son kullanıcının faydalanmasını sağlar.

Yüksek performanslı, kullanıcı dostu sistemler için Cam Balkon Camlama sistemleri üretimin tüm süreçlerini titizlikle yönlendirmektedir.