Otomatik Tavan Sistemleri

Özellikle dış mekânlarda kullanışlı olabilecek ve hiçbir açılır tavan sisteminin sağlamadığı, katlanma ve toplanma işlemlerini bir arada sunmak gibi bir özelliğe sahiptir.

Alüminyum Tavan sistemimizin öne çıkan özelliği Alüminyum Metal ham maddesi ile sizi kötü hava şartlarından korurken, zarar görmemesi. Kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde bu sistemler uzun süren kullanım ömrü sunar. Sadece kötü hava şartları değil, sıcak havalarda güneşten ve güneş ışınlarından açılır kapılır paneli sayesinde sizi korur.

Açısını tamamen kendiniz ayarlayabildiğiniz panelleri sayesinde, gün ışığından arzu ettiğiniz oranda ve zamanda faydalanabilirsiniz. Ayrıca katlanma eylemi esnasında panellerin arasından sirkülasyon yapan hava ile ortam havalandırılırken gölgelendirme işlevini de kaybetmez.

Sistem açıkken bile özel tasarım profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.

Uzaktan kumandası sayesinde istediğiniz zaman açıp kapatabileceğiniz sistemimizi, güneş açısına göre ayarlayarak sizi rahatsız eden güneş ışığından kurtulabilirsiniz. Kurulan bölgeye istediğiniz şekilde gölgelendirme ayarlayabilirsiniz. Panellerin yaptığı katlanma hareketiyle açıkken gelen havalandırmanın yanı sıra gölgeden de faydalanabilirsiniz.

Rolling Roof Bioklimatik Sistemleri

Rolling Roof Bioklimatik sistemler özellikle otomatik şekilde yapılabilmesi ve aynı zamanda pergola sistemleri ile şık hale getirilmesi mümkündür. Pergola sistemlerinin çok daha şık ve hoş görünümde olması haliyle birlikte Rolling Roof Bioklimatik sistemler şimdilerde en sık tercih edilen sistemler arasında yer alıyor.

Aynı zamanda ışık görüntüsü ile birlikte her ortama uyum sağlayacak farklı model ve renk seçenekleri de mevcuttur. Böylelikle özellikle işletme açık alanlarını her zaman çok daha şık bir hale getirmek ve bu sistemleri uygulamak mümkündür. Firmamız uzun zamandır sizlere Rolling Roof ve Bioklimatik sistemlerde her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlıyor. Bu sistemlerde motorlu ve uzaktan kumandalı çeşitlerde mevcut olduğu için daha pratik olması adına bu tercihi de yapabilirsiniz.

Rolling Roof Bioklimatik ile Kolay Kullanım

Rolling Roof Bioklimatik sistemler aynı zamanda araları açık olduğu için daha kolay temizlenebilir ve daha rahat kullanıma sahiptir. En iyi ve en rahat kullanımla beraber bu sistemleri her zaman güvenle tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz bu kaliteli sistemlerle birlikte her zaman sizlere en iyi ve en başarılı hizmeti sağlıyoruz.

Kolay kullanım olmasının yanı sıra açık ortamları her zaman çok daha şık bir hale getirdiği için rahatlıkla tercih edilebilir. Bulunan ortamlara her zaman en iyi ve en şık haline getirmek isterseniz eğer biyokimatik sistemler sizler için çok ideal bir tercih olur. Firmamız uzun zamandır bu alanda hizmet sağladığı için sizlere her zaman hem pratik şekilde hem de üst kalitede bir Roof sistemi sağlıyoruz.

Rolling Roof Bioklimatik sistemler konusunda sizlere her zaman başarılı ve kaliteli bir hizmetin garantisini sunuyoruz. Uzun zamandır sağladığımız bu hizmet doğrultusunda sizlere her zaman tecrübeli bir firma olarak hizmet veriyoruz. Bu yüzden de sağladığımız bu hizmet doğrultusunda bir Bioklimatik sistemlerde her zaman en profesyonel ve kaliteli hizmeti tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda otomatik özelliğe sahip olduğu için uzaktan kumandalı ya da motorlu şekilde de rahatlıkla çalışabilir.

Bioklimatik sistemler şimdilerde tamamen modernize bir şekilde yapıldığı için özellikle işletme alanlarında müşterileri her zaman daha şık bir ortam sağlanır. Bu yüzden de bu kaliteli ve hoş ışık görünümde sistemleri firmamızla iletişime geçerek her zaman talep edebilirsiniz. Dilediğiniz her zaman bu alanlarda sizlere hizmetimiz mevcuttur